Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

Zespołowa

Reprezentacja

Najmłodsze

Dzieci

Występy  na

Scenie

W planach mamy wyłonienie dzieci ze szczególnymi umiejętnościami i z tą wyselekcjonowaną grupą powrócić na konkursy i festiwale. Dotyczy zarówno solistów i sekcji muzycznych, jak również formacji tanecznej.

 

 

Zespół prezentuje swoje działania na różnych scenach. Od początku swojej działalności występował na wielu prestiżowych scenach Trójmiasta, a także na terenie Polski i poza jej granicami. Dzieci i młodzież wystawia programy o różnym charakterze: od edukacyjnych po rozrywkowe, dla najmłodszych i dorosłych. Każdy artysta  wciela się najlepiej jak potrafi w przeznaczoną dla siebie rolę i realizuje swoje marzenia na estradzie.

Grupa carinio to grupa najmłodszych dzieci. Carino z języka włoskiego oznacza "ładny, śliczniutki, urzekający", a te maluszki są zawsze takie kochane i urocze :) mają repertuar i wyznaczane role dostosowane do swojego wieku i dojrzałości, Ćwiczenia techniczne zarówno taneczne jak i muzyczno-rytmiczne są przekazywane w formie zabaw. Jest także "praca na poważnie" i dzieci uczą się trzymania artystycznej dyscypliny. Tak się dzieje np. w czasie zajęć ze starszą grupą zespołu, w trakcie przygotowań repertuaru scenicznego.

Nasze plany

Don-Don

Carinio

Nasze grupy

Zespół wokalno-taneczny
DON-DON

Tańczymy

 

Występujemy na scenie

 

 

Śpiewamy i nagrywamy

 

 

Wciąż się rozwijamy

 

 

Jesteśmy zgraną grupą