Tańczymy

 

Występujemy na scenie

 

 

Śpiewamy i nagrywamy

 

 

Wciąż się rozwijamy

 

 

Jesteśmy zgraną grupą

 

 

Zespół wokalno-taneczny
DON-DON

Nasze grupy

Carinio

Don-Don

Nasze plany

Grupa carinio to grupa najmłodszych dzieci. Carino z języka włoskiego oznacza "ładny, śliczniutki, urzekający", a te maluszki są zawsze takie kochane i urocze :) mają repertuar i wyznaczane role dostosowane do swojego wieku i dojrzałości, Ćwiczenia techniczne zarówno taneczne jak i muzyczno-rytmiczne są przekazywane w formie zabaw. Jest także "praca na poważnie" i dzieci uczą się trzymania artystycznej dyscypliny. Tak się dzieje np. w czasie zajęć ze starszą grupą zespołu, w trakcie przygotowań repertuaru scenicznego.

Zespół prezentuje swoje działania na różnych scenach. Od początku swojej działalności występował na wielu prestiżowych scenach Trójmiasta, a także na terenie Polski i poza jej granicami. Dzieci i młodzież wystawia programy o różnym charakterze: od edukacyjnych po rozrywkowe, dla najmłodszych i dorosłych. Każdy artysta  wciela się najlepiej jak potrafi w przeznaczoną dla siebie rolę i realizuje swoje marzenia na estradzie.

W planach mamy wyłonienie dzieci ze szczególnymi umiejętnościami i z tą wyselekcjonowaną grupą powrócić na konkursy i festiwale. Dotyczy zarówno solistów i sekcji muzycznych, jak również formacji tanecznej.

 

 

Dodatkowo w ciągu roku odbędzie casting do odrębnej grupy wokalnej.

Zadzwoń teraz

Występy  na

Scenie

Najmłodsze

Dzieci

Zespołowa

Reprezentacja

Don-Don MINI

!!! NOWOŚĆ !!!
Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat. Rytmika, taniec, śpiew, teatr, aktorstwo, sztuka, akrobatyka - tego wszystkiego doświadczają wszyscy uczestniczy zespołu. Najmłodsi rozpoczną swoją artystyczną przygodę w formie inspirujących zabaw do naszego autorskiego repertuaru muzycznego.
Będą także ćwiczenia z różnymi rekwizytami. Zadbamy o sprawność fizyczną i koordynację ruchową, jak również o poruszanie się z gracją. Kto wie - może Ci mali artyści również kiedyś staną na deskach prawdziwej sceny...

Zajęcia będą odbywać się w każdą środę w naszej SP 80 w godz. 16:00-16:45 :)
Koszt to 60 zł za miesiąc.

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.